Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Metamorfoza Alicji

Metamorfoza Alicji

Alicja to jedna z naszych pierwszy klientek, już w trakcie pierwszej wizyty dostrzegłyśmy niezbyt fortunnie dobrany biustonosz. Alicja przyszła do nas w rozmiarze 85E a wyszła z rozmiarem 34H (europejski 75H) na zdjęciu piękny koronkowy Panache Jasmine. W trakcie wizyty bardzo się zdziwiła że proponuję jej o dwa rozmiary mniej, za to zwiększając miseczkę. 

Dzięki tej metamorfozie Alicja weszła do krainy czarów, bóle pleców się zmniejszyły a uczucie wiecznego przemęczeni i bólu głowy zniknęły jak po podwójnej dawce paracetamolu. Piersi nareszcie znalazły swoje miejsce w odpowiedniej miseczce przez co biust został uniesiony, dzięki czemu pojawiła nam się piękna talia. Zastosowanie biustonosza o konstrukcji balkonetki pozwoliło zadbać o idealny dekolt, w którym na pewno wszytko jest od tej pory na swoim miejscu.

Warto zwrócić uwagę w trakcie pomiaru piersi aby mierzyć swój obwód zaraz pod biustem przez co unikniemy doboru za dużego biustonosza a przez to utracimy podparcie dla całego naszego biustu, narażając się na bóle kręgosłupa i głowy.

Jeżeli ty tez masz już za sobą bieliźnianą metamorfozę. Najciekawsze przemiany pokażemy na naszych stronach aby pokazać innym kobietom w namacalny sposób w ile korzyści niesie za sobą dobrze dopasowany biustonosz

Jeżeli chcesz dodać swoją metamorfozę kliknij tutaj

Witryna stworzona na platformie