Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O nas

Najważniejsza jest jakość

Pomysł na salon brafittingowy zrodził się w mojej głowie już dawno temu, jeszcze w czasach gdy po dobry stanik trzeba było organizować dalekie wyprawy zakupowe w Polskę aby kupić naprawdę dobrą bieliznę.
Wtedy właśnie zastanawiałam się dlaczego nie ma w Jastrzębiu-Zdroju salonu brafitingowego z prawdziwego zdarzenia, gdzie na spokojnie, w komfortowych warunkach będę mogła przymierzyć kilka konstrukcji. Gdzie będzie ktoś, kto swoją ofertą i wiedzą zadba o mnie i zapewni mi dostęp do światowych marek bielizny, która nie rozpadnie się i powyciąga po drugim praniu. Wtedy to przygotowując się do tych “wypraw zakupowych” wertowałam pisma branżowe i wiedzę swoją zaczynałam zgłębiać na biuściastych forach internetowych, gdzie na jednym z nich trafiłam na Akademię Profesjonalnego Brafittingu Agnieszki Sochy, wtedy decyzja zapadła. W Jastrzębiu-Zdroju powstanie salon brafittingowy z prawdziwego zdarzenia.

Pierwszy Salon

Trzymiesięczny kurs w Akademii Profesjonalnego Brafittingu zaowocował otwarciem pierwszego salonu w Jastrzębiu-Zdroju. Już na początku lutego 2016 roku, pierwsze klientki wychodziły nie tylko z nowymi stanikami ale również z wiedzą na co zwracać uwagę przy doborze bielizny a przede wszystkim zaczynały odczuwać komfort i to nie tylko zakupów. Szybko zareagował również lokalny rynek na nowego gracza, dotychczasowe sklepy z bielizną zamieniły się wtedy “darmowy brafitting” czy też również w salony brafittingowe.

Drugi Salon...

Obserwując rynek i jego potrzeby decyzja o otwarciu salonu w Żorach była tylko formalnością. Zwłaszcza że nadarzyła się okazja otwarcia salonu w samym sercu miasta. I tak oto w październiku, pół roku od otwarcia salonu w Jastrzębiu, kobiety w Żorach cieszą się z pierwszego salonu brafitingowego w mieście. Salon w Żorach został bardzo dobrze przyjęty przez społeczność wyrazem czego był tytuł “Butik Roku 2017” w plebiscycie czytelników Dziennika Zachodniego. Reszta to już historia...

Obecnie

W chwili obecnej moja firma to trzy salony, cztery brafitterki, 80 marek w ofercie, rozmiary biustonoszy od 65A do 100K a wszytko to na prawie 200 m2 całkowitej powierzchni handlowej, współudział w tematycznych imprezach w hotelach i restauracjach, współpraca z licznymi fitness klubami, trenerkami fitness i szkołami tańca. Udział w branżowych konferencjach, targach i ekspozycjach. Dbając o zrównoważony rozwój biznesu, wspieram również akcje charytatywne i promuję w moich salonach samobadanie piersi jako profilaktykę chorób nowotworowych. Jestem dumna z tego, że dziś dbam o kobiety w Jastrzębiu-Zdroju, Wodzisławiu Śląskim i Żorach, codziennie kilkunastu kobietom pomagamy odkryć ich rozmiar biustonosza dbając przy okazji o ich komfort i codzienne dobre samopoczucie i pewność siebie.
Oczywiście nie wszystkich jesteśmy w stanie zadowolić...
Ale cóż, jakość dla nas jest najważniejsza
Twoja brafiterka...
Monika Waleczek

Witryna stworzona na platformie