Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Współpraca

Dla nas brafitting to nie tylko usługa w sklepie, dla nas to nasze całe życie

Mam dla Ciebie kilka atrakcyjnych pomysłów na spotkania te duże i te mniejsze.

Nasz pomysł na duży event (impreza integracyjna, andrzejki, dzień kobiet) 

Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy. Zorganizujemy dla Ciebie:

 • Pokaz Bielizny
  • Pokaz strojów kąpielowych
  • Pokaz bielizny codziennej
  • Pokaz bielizny sportowej
  • Pokaz bielizny sensualnej w stylu "50 twarzy Graya"
 • Wykład w temacie poprawnego doboru biustonosza
 • Wykład w temacie profilaktyki raka piersi
 • Wykład w temacie doboru bielizny dla kobiet w ciąży
 • Pop Shop-  mini butik z bielizną

Pomysł na wieczór panieński

Chętnie pomożemy Ci zorganizować wieczór panieński lub inne spotkanie w małym gronie. Skorzystaj z naszej usługi mobilnego brafittingu i przy lampce wina razem z przyjaciółkami będziecie przebierać w bieliźnie na dowolne okazje nawet na tą jedną jedyną najważniejszą noc. Wszytko to w wskazanym miejscu przez Ciebie miejscu.

Pomysł na spotkanie w szkole rodzenia

Chętnie opowiemy twoim klientkom na co zwracać uwagę przy doborze biustonosza w okresie karmienia. W trakcie spotkania pokażemy najnowsze modele biustonoszy oraz zapoznamy z nowościami na rynku bielizny dla kobiet karmiących

Pomysł na wydarzenie w fitness klubie:

W trakcie spotkania w fitness klubie opowiemy twoim klientkom na co zwracać uwagę przy doborze sportowej bielizny oraz jakie z tego wynikają zalety dla zdrowia. Na naszym stoisku pop up zaprezentujemy najnowszą ofertę profesjonalnej sportowej bielizny. Korzyścią dla Ciebie będzie wizerunek fitness klubu dbającego całościowo o swoje klientki co może przełożyć się na wzrost zainteresowania twoją ofertą

Pomysł na urodziny firmowe

Jesteś kobietą i prowadzisz "kobiecy biznes" nie masz pomysłu na uatrakcyjnienie swojej oferty a chcesz zaproponować coś nowego swoim klientkom? Zaproś nas, brafitting jest niebanalną atrakcją rocznic i urodzin kosmetyczek, dietetyczek i salonów SPA.

Pomysł na brafitting mobilny

Dysponujesz lokalem, prowadzisz zakład fryzjerski lub kosmetyczny. Masz stałe grono klientek. Rozszerz swoją ofertę o brafitting mobilny. Zaproś na określony termin swoje klientki, my do Ciebie przyjedziemy z naszą ofertą bielizny a przede wszystkim doświadczeniem brafitterskim. Poza prezentacją oferty na tym spotkaniu Twoje klientki będą mogły doświadczyć kontaktu z profesjonalną brafitterką, poznają swój rozmiar bielizny oraz dowiedzą się jakie najbardziej korzystne dla ich figury są konstrukcje biustonoszy. Jeżeli dojdzie w trakcie takiego spotkania do sprzedaży, podzielimy się z Tobą prowizją ze sprzedaży.

Korzyści płynące dla twojego salonu są oczywiste: oprócz korzyści finansowych, budujesz kompleksową markę która stara się kompleksowo zadbać o zdrowie i wygląd twoich klientek. Markę która zapracuje w przyszłości nie tylko na lojalność obecnych klientek ale również zwiększenie ilości klientek w twoim salonie.

Praca

Aplikuj do nas o prace wypełniając formularz>>

Skontaktuj się z nami

Witryna stworzona na platformie